14 października – Dzień Nauczyciela

Wykształcenie to dobro,

którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.

W podziękowaniu, za trudną pracę

i wskazanie właściwej drogi,

życzymy dużo wytrwałości

i dalszych sukcesów zawodowych.

 

Dzień Nauczyciela obchodzimy 14 października. Tego dnia dziękujemy nauczycielom za cierpliwość, dobre serce i wyrozumiałość. Za trud i troskę jaki codziennie wkładają w proces edukacji. Słowa, kwiaty i drobne upominki uczniowie przekazują nauczycielom, dziękując za ciężką pracę i poświęcenie.

Czytaj więcej: 14 października 2017 – Dzień Nauczyciela

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

 

       Znów minęły wakacje i zaczynamy od nowa. Nowy rok szkolny rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą. Wprowadzono sztandar szkoły. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar wojny. Dyrektor Szkoły powitała społeczność szkolną życząc mądrości i wytrwałości w nowym roku szkolnym. W szkole najtrudniejsze jest to co wymaga wielkiego wysiłku, wytężonej nauki, tolerancji w stosunku do innych i wrażliwości na dobro i zło. Pani Dyrektor życzyła wszystkim dobrego nowego roku szkolnego.

 

Zapraszamy do galerii

226 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

"Witaj Majowa Jutrzenko,

Świeć naszej polskiej krainie"

W tym roku obchodzimy 226 rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Klimontowie odbył się uroczysty apel przygotowany przez klasę III Technikum Handlowego i Mechanicznego pod  opieką wychowawcy Magdaleny Kurkiewicz.

Czytaj więcej: 226 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

 

Zakończenie roku szkolnego ma wyjątkowy charakter. Jest to ostatni dzień w szkole, która jest naszym drugim domem, w której czujemy się potrzebni, ważni i docenieni. Przed nami wakacje – czas odpoczynku, ale również okres, w którym nabierzemy siły na dalszą naukę. Zakończenie roku szkolnego to również czas pochwał i wyróżnień dla uczniów. Dyrektor Szkoły mgr Maria Kubik wręczyła nagrody książkowe wyróżniającym się uczniom. Były kwiaty i podziękowania dla Pani Dyrektor i wychowawców za opiekę i troskę okazywaną przez nich.

 

Zapraszamy do galerii

Pożegnanie absolwentów

     27.04.2017 kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły. Wśród zaproszonych na uroczystość pożegnania gości był Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu w Sandomierzu pan Janusz Suszyna, rodzice absolwentów, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

Czytaj więcej: Pożegnanie absolwentów